Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 35974974
DIČ: 2022127008
IČ DPH: SK2022127008
Hattalova 12/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hattalova 12/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.59
Dátum vzniku: 24. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2006
Spisová značka: Sro/39098/B
Predmet podnikania (výber): podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom; grafické práce na PC …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Bodo Hauswald od 24. 1. 2006
    konateľlikvidátorspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii v roku 2025 zvýšila zisk o 168 % na 36,9 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 552,3 tis. €.

552,3 tis. €
Tržby
36,9 tis. €
Zisk
566,2 tis. €
Celkové výnosy
20,6 tis. €
Aktíva
-6,0 tis. €
Vlastné imanie
129 %
Celková zadlženosť
6,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 598, 2022 41,0 tis., 2023 −3,5 tis., 2024 13,8 tis., 2025 36,9 tis.2021598202241,0 tis.2023−3,5 tis.202413,8 tis.202536,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 585,8 tis., 2022 936,5 tis., 2023 563,8 tis., 2024 676,4 tis., 2025 552,3 tis.2021585,8 tis.2022936,5 tis.2023563,8 tis.2024676,4 tis.2025552,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 552,3 tis. € 36,9 tis. €
2024 676,4 tis. € 13,8 tis. €
2023 563,8 tis. € -3,5 tis. €
2022 936,5 tis. € 41,0 tis. €
2021 585,8 tis. € 598 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-6,0 tis. €
  • Záväzky26,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii v konkurze?

Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii tržby 552,3 tis. €.

Je firma Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii dosiahla zisk 36,9 tis. €.

Je Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii platiteľom DPH?

Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii sídli?

Buchtal SK, s. r. o. v likvidácii má sídlo na adrese Hattalova 12/A, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026