Lekáreň Ave Mária, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35973978
DIČ: 2022112037
IČ DPH: SK2022112037
Rinok 357, Veľké Zálužie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rinok 357, Veľké Zálužie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 13. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 1. 2006
Spisová značka: Sro/17569/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Murín od 13. 1. 2006
    konateľspoločník
  • Martin Murín od 28. 10. 2009
    konateľ
  • Mgr. Apolonia Murínová od 28. 10. 2009
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň Ave Mária, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 48,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 708,5 tis. €.

708,5 tis. €
Tržby
48,8 tis. €
Zisk
708,5 tis. €
Celkové výnosy
161,3 tis. €
Aktíva
138,4 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
16,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,0 tis., 2022 45,1 tis., 2023 48,4 tis., 2024 45,4 tis., 2025 48,8 tis.202128,0 tis.202245,1 tis.202348,4 tis.202445,4 tis.202548,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 622,3 tis., 2022 657,1 tis., 2023 687,3 tis., 2024 723,8 tis., 2025 708,5 tis.2021622,3 tis.2022657,1 tis.2023687,3 tis.2024723,8 tis.2025708,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 708,5 tis. € 48,8 tis. €
2024 723,8 tis. € 45,4 tis. €
2023 687,3 tis. € 48,4 tis. €
2022 657,1 tis. € 45,1 tis. €
2021 622,3 tis. € 28,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby53,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,1 tis. €
  • Finančné účty69,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie449 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku5,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov77,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň Ave Mária, s.r.o. v konkurze?

Lekáreň Ave Mária, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň Ave Mária, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň Ave Mária, s.r.o. tržby 708,5 tis. €.

Je firma Lekáreň Ave Mária, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň Ave Mária, s.r.o. dosiahla zisk 48,8 tis. €.

Je Lekáreň Ave Mária, s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň Ave Mária, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň Ave Mária, s.r.o. sídli?

Lekáreň Ave Mária, s.r.o. má sídlo na adrese Rinok 357, Veľké Zálužie, 951 35.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026