Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35968044
DIČ: 2022105052
IČ DPH: SK2022105052
Nám. SNP 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. SNP 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 9. 12. 2005
Základné imanie: 66,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 1. 2006
Spisová značka: Sro/38576/B
Predmet podnikania (výber): zasielateľstvo; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Jex od 9. 12. 2005
    konateľ
  • René Große Vehne od 9. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 49,9 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 5,0 mil. €.

5,0 mil. €
Tržby
49,9 tis. €
Zisk
5,2 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
-28,1 tis. €
Vlastné imanie
101 %
Celková zadlženosť
24,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 74,0 tis., 2023 86,5 tis., 2024 −250,2 tis., 2025 49,9 tis.20212,4 tis.202274,0 tis.202386,5 tis.2024−250,2 tis.202549,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,5 mil., 2022 4,6 mil., 2023 4,5 mil., 2024 4,7 mil., 2025 5,0 mil.20214,5 mil.20224,6 mil.20234,5 mil.20244,7 mil.20255,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 4,8 mil., 2022 4,9 mil., 2023 4,8 mil., 2024 4,9 mil., 2025 5,2 mil.20214,8 mil.20224,9 mil.20234,8 mil.20244,9 mil.20255,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 12,3 tis., 2023 26,2 tis., 2024 3,8 tis., 2025 10,6 tis.20210202212,3 tis.202326,2 tis.20243,8 tis.202510,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,0 mil. € 49,9 tis. €
2024 4,7 mil. € -250,2 tis. €
2023 4,5 mil. € 86,5 tis. €
2022 4,6 mil. € 74,0 tis. €
2021 4,5 mil. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok52,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty302,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie340,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie66,4 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-146,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,9 tis. €
  • Rezervy38,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 mil. €
  • Krátkodobé záväzky516,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. v konkurze?

Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. tržby 5,0 mil. €.

Je firma Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 49,9 tis. €.

Je Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. sídli?

Große - Vehne Transport Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Nám. SNP 15, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026