FASHIONET HOLDING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35966637
DIČ: 2022099695
IČ DPH: SK2022099695
Novozámocká 47, Šurany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novozámocká 47, Šurany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 1. 12. 2005
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2008
Spisová značka: Sro/17371/N
Predmet podnikania (výber): ekonomické, podnikateľské a účtovné poradenstvo; faktoring a forfaiting; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Cagáňová od 19. 2. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FASHIONET HOLDING s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 50 % na 19,4 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 840,1 tis. €.

840,1 tis. €
Tržby
19,4 tis. €
Zisk
824,6 tis. €
Celkové výnosy
596,4 tis. €
Aktíva
75,1 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
48,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,6 tis., 2022 18,3 tis., 2023 80,7 tis., 2024 39,1 tis., 2025 19,4 tis.202131,6 tis.202218,3 tis.202380,7 tis.202439,1 tis.202519,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 514,1 tis., 2022 971,5 tis., 2023 2,2 mil., 2024 1,1 mil., 2025 840,1 tis.2021514,1 tis.2022971,5 tis.20232,2 mil.20241,1 mil.2025840,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 840,1 tis. € 19,4 tis. €
2024 1,1 mil. € 39,1 tis. €
2023 2,2 mil. € 80,7 tis. €
2022 971,5 tis. € 18,3 tis. €
2021 514,1 tis. € 31,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,0 tis. €
  • Zásoby181,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky276,1 tis. €
  • Finančné účty82,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie950 €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov44,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,4 tis. €
  • Rezervy10,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky37,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky297,4 tis. €
  • Bankové úvery175,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FASHIONET HOLDING s.r.o. v konkurze?

FASHIONET HOLDING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FASHIONET HOLDING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FASHIONET HOLDING s.r.o. tržby 840,1 tis. €.

Je firma FASHIONET HOLDING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FASHIONET HOLDING s.r.o. dosiahla zisk 19,4 tis. €.

Je FASHIONET HOLDING s.r.o. platiteľom DPH?

FASHIONET HOLDING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FASHIONET HOLDING s.r.o. sídli?

FASHIONET HOLDING s.r.o. má sídlo na adrese Novozámocká 47, Šurany, 942 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026