Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35963981
DIČ: 2022091181
IČ DPH: SK2022091181
Pribinova 40, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribinova 40, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 17. 11. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 12. 2005
Spisová značka: Sro/38263/B
Predmet podnikania (výber): podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti; činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jonathan Hallett od 17. 11. 2005
    konateľ
  • Tomáš Némethy od 5. 9. 2023
    konateľ
  • Cushman & Wakefield, s.r.o. od 8. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 58,4 tis. € a tržby jej narástli o 54 % na 7,7 mil. €.

7,7 mil. €
Tržby
58,4 tis. €
Strata
7,7 mil. €
Celkové výnosy
3,4 mil. €
Aktíva
959,7 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
52,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 330,5 tis., 2022 377,8 tis., 2023 144,6 tis., 2024 18,8 tis., 2025 −58,4 tis.2021330,5 tis.2022377,8 tis.2023144,6 tis.202418,8 tis.2025−58,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,7 mil., 2022 3,1 mil., 2023 3,8 mil., 2024 5,0 mil., 2025 7,7 mil.20212,7 mil.20223,1 mil.20233,8 mil.20245,0 mil.20257,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,7 mil. € -58,4 tis. €
2024 5,0 mil. € 18,8 tis. €
2023 3,8 mil. € 144,6 tis. €
2022 3,1 mil. € 377,8 tis. €
2021 2,7 mil. € 330,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok13,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok116,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky52,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,3 mil. €
  • Finančné účty31,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie874,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,9 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-889,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-58,4 tis. €
  • Rezervy1,3 mil. €
  • Dlhodobé záväzky14,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. v konkurze?

Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. tržby 7,7 mil. €.

Je firma Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. vykázala stratu 58,4 tis. €.

Je Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. platiteľom DPH?

Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. sídli?

Cushman & Wakefield Slovensko s.r.o. má sídlo na adrese Pribinova 40, Bratislava - mestská časť Ružinov, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026