Food Technology, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35963212
DIČ: 2022274683
IČ DPH: SK2022274683
Krajná 33, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krajná 33, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 2. 1. 2006
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2007
Spisová značka: Sro/38199/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Štefanovič od 2. 1. 2006
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Food Technology, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 80,1 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 272,5 tis. €.

272,5 tis. €
Tržby
80,1 tis. €
Zisk
272,5 tis. €
Celkové výnosy
932,6 tis. €
Aktíva
784,3 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
70,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 68,3 tis., 2022 49,6 tis., 2023 63,2 tis., 2024 84,3 tis., 2025 80,1 tis.202168,3 tis.202249,6 tis.202363,2 tis.202484,3 tis.202580,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 171,9 tis., 2022 180,3 tis., 2023 183,2 tis., 2024 262,4 tis., 2025 272,5 tis.2021171,9 tis.2022180,3 tis.2023183,2 tis.2024262,4 tis.2025272,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 272,5 tis. € 80,1 tis. €
2024 262,4 tis. € 84,3 tis. €
2023 183,2 tis. € 63,2 tis. €
2022 180,3 tis. € 49,6 tis. €
2021 171,9 tis. € 68,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok582,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,2 tis. €
  • Finančné účty329,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov696,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie80,1 tis. €
  • Rezervy3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky44,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky100,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Food Technology, spol. s r.o. v konkurze?

Food Technology, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Food Technology, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Food Technology, spol. s r.o. tržby 272,5 tis. €.

Je firma Food Technology, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Food Technology, spol. s r.o. dosiahla zisk 80,1 tis. €.

Je Food Technology, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Food Technology, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Food Technology, spol. s r.o. sídli?

Food Technology, spol. s r.o. má sídlo na adrese Krajná 33, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026