International Medicine Studies, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35954477
DIČ: 2022078025
IČ DPH: SK2022078025
Ružová dolina 6, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová dolina 6, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 15. 9. 2005
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2007
Spisová značka: Sro/37512/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dr. Oz Fürth od 15. 9. 2005
    konateľ
  • PAEONIA, s.r.o. od 6. 5. 2026
    spoločník
  • The aim s. r. o. od 16. 12. 2023
    spoločník
  • Yaakov Monovich od 14. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť International Medicine Studies, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 248,6 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 555,8 tis. €.

555,8 tis. €
Tržby
248,6 tis. €
Zisk
605,8 tis. €
Celkové výnosy
737,0 tis. €
Aktíva
256,3 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
59,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 213,1 tis., 2022 174,7 tis., 2023 228,6 tis., 2024 227,7 tis., 2025 248,6 tis.2021213,1 tis.2022174,7 tis.2023228,6 tis.2024227,7 tis.2025248,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 428,2 tis., 2022 479,4 tis., 2023 505,0 tis., 2024 515,3 tis., 2025 555,8 tis.2021428,2 tis.2022479,4 tis.2023505,0 tis.2024515,3 tis.2025555,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 555,8 tis. € 248,6 tis. €
2024 515,3 tis. € 227,7 tis. €
2023 505,0 tis. € 228,6 tis. €
2022 479,4 tis. € 174,7 tis. €
2021 428,2 tis. € 213,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok22 €
  • Krátkodobé pohľadávky592,2 tis. €
  • Finančné účty144,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie248,6 tis. €
  • Rezervy5,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky474,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma International Medicine Studies, s.r.o. v konkurze?

International Medicine Studies, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma International Medicine Studies, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala International Medicine Studies, s.r.o. tržby 555,8 tis. €.

Je firma International Medicine Studies, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 International Medicine Studies, s.r.o. dosiahla zisk 248,6 tis. €.

Je International Medicine Studies, s.r.o. platiteľom DPH?

International Medicine Studies, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma International Medicine Studies, s.r.o. sídli?

International Medicine Studies, s.r.o. má sídlo na adrese Ružová dolina 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026