Volt Europe Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35952512
DIČ: 2022059479
IČ DPH: SK2022059479
Mlynské nivy 16, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 16, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 31. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 2005
Spisová značka: Sro/37359/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Herring od 13. 8. 2013
    konateľ
  • VOLT EUROPE HOLDINGS LIMITED od 11. 2. 2012
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Volt Europe Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 340 €.

0 €
Tržby
340 €
Strata
0 €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 185,7 tis., 2021 90,4 tis., 2023 63,0 tis., 2024 42,2 tis., 2025 −3402020185,7 tis.202190,4 tis.202363,0 tis.202442,2 tis.2025−340
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 357,1 tis., 2021 244,8 tis., 2023 134,3 tis., 2024 102,4 tis., 2025 02020357,1 tis.2021244,8 tis.2023134,3 tis.2024102,4 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -340 €
2024 102,4 tis. € 42,2 tis. €
2023 134,3 tis. € 63,0 tis. €
2021 244,8 tis. € 90,4 tis. €
2020 357,1 tis. € 185,7 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Finančné účty9,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-340 €
  • Rezervy6,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Volt Europe Slovakia s.r.o. v konkurze?

Volt Europe Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma Volt Europe Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Volt Europe Slovakia s.r.o. vykázala stratu 340 €.

Je Volt Europe Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Volt Europe Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Volt Europe Slovakia s.r.o. sídli?

Volt Europe Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Mlynské nivy 16, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026