Sunpower Reflect SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35952288
DIČ: 2022057598
IČ DPH: SK2022057598
Na piesku 37, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na piesku 37, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 27. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 11. 2019
Spisová značka: Sro/37338/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sunpower Reflect SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 101 % na 7,4 tis. € a tržby jej narástli o 100 % na 379,1 tis. €.

379,1 tis. €
Tržby
7,4 tis. €
Zisk
379,1 tis. €
Celkové výnosy
83,3 tis. €
Aktíva
23,6 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
7,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,0 tis., 2022 15,0 tis., 2023 1,7 tis., 2024 3,7 tis., 2025 7,4 tis.202135,0 tis.202215,0 tis.20231,7 tis.20243,7 tis.20257,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 90,3 tis., 2022 101,6 tis., 2023 304,3 tis., 2024 190,0 tis., 2025 379,1 tis.202190,3 tis.2022101,6 tis.2023304,3 tis.2024190,0 tis.2025379,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 379,1 tis. € 7,4 tis. €
2024 190,0 tis. € 3,7 tis. €
2023 304,3 tis. € 1,7 tis. €
2022 101,6 tis. € 15,0 tis. €
2021 90,3 tis. € 35,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok35,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,6 tis. €
  • Finančné účty1,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky59,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sunpower Reflect SK, s.r.o. v konkurze?

Sunpower Reflect SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sunpower Reflect SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sunpower Reflect SK, s.r.o. tržby 379,1 tis. €.

Je firma Sunpower Reflect SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sunpower Reflect SK, s.r.o. dosiahla zisk 7,4 tis. €.

Je Sunpower Reflect SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Sunpower Reflect SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sunpower Reflect SK, s.r.o. sídli?

Sunpower Reflect SK, s.r.o. má sídlo na adrese Na piesku 37, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026