Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35948400
DIČ: 2022051922
IČ DPH: SK2022051922
Moldavská cesta 8/A, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moldavská cesta 8/A, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 2. 8. 2005
Základné imanie: 120,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 10. 2005
Spisová značka: Sro/32380/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Kypr od 1. 4. 2022
    konateľ
  • Ing. Marián Jánoš, MBA od 1. 6. 2023
    konateľ
  • Dr.Max Holding SK, a.s. od 29. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 34,5 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
34,5 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
870,6 tis. €
Aktíva
397,4 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
13,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 68,4 tis., 2023 33,9 tis., 2024 35,8 tis., 2025 34,5 tis.20219,4 tis.202268,4 tis.202333,9 tis.202435,8 tis.202534,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,1 mil.20211,2 mil.20221,7 mil.20231,9 mil.20242,0 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 34,5 tis. €
2024 2,0 mil. € 35,8 tis. €
2023 1,9 mil. € 33,9 tis. €
2022 1,7 mil. € 68,4 tis. €
2021 1,2 mil. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok50 €
  • Dlhodobý hmotný majetok34,8 tis. €
  • Zásoby157,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky34,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky641,0 tis. €
  • Finančné účty2,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie398 €

Pasíva

  • Základné imanie120,0 tis. €
  • Fondy zo zisku12,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov231,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,5 tis. €
  • Rezervy12,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky909 €
  • Krátkodobé záväzky460,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. v konkurze?

Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. dosiahla zisk 34,5 tis. €.

Je Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. sídli?

Lekáreň OPTIMA KE, s.r.o. má sídlo na adrese Moldavská cesta 8/A, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026