Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35946504
DIČ: 2022038986
IČ DPH: SK2022038986
Štefanovičova 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefanovičova 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 20. 7. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2006
Spisová značka: Sro/36891/B
Predmet podnikania (výber): - poradenstvo v oblasti organizácie a riadenia personalistiky; - poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností; - poradenské a konzultačné služby v oblasti spracovania údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Koša od 20. 7. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 267 % na 4,2 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 326,5 tis. €.

326,5 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Zisk
334,6 tis. €
Celkové výnosy
150,5 tis. €
Aktíva
25,0 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
16,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,9 tis., 2022 1,9 tis., 2023 5,4 tis., 2024 1,1 tis., 2025 4,2 tis.20214,9 tis.20221,9 tis.20235,4 tis.20241,1 tis.20254,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 200,1 tis., 2022 239,7 tis., 2023 282,3 tis., 2024 317,9 tis., 2025 326,5 tis.2021200,1 tis.2022239,7 tis.2023282,3 tis.2024317,9 tis.2025326,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 326,5 tis. € 4,2 tis. €
2024 317,9 tis. € 1,1 tis. €
2023 282,3 tis. € 5,4 tis. €
2022 239,7 tis. € 1,9 tis. €
2021 200,1 tis. € 4,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok12,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky94,1 tis. €
  • Finančné účty37,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,2 tis. €
  • Rezervy2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,9 tis. €
  • Bankové úvery77,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. v konkurze?

Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. tržby 326,5 tis. €.

Je firma Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. dosiahla zisk 4,2 tis. €.

Je Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. platiteľom DPH?

Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. sídli?

Consilium Consulting, s. r. o.; skrátený názov: CONSILIUM s. r. o. má sídlo na adrese Štefanovičova 18, Bratislava, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026