Marketing-Real s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35944684
DIČ: 2022029251
IČ DPH: SK2022029251
Nedbalova 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nedbalova 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti herní a stávkových kancelárií 92.00
Dátum vzniku: 9. 7. 2005
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2021
Spisová značka: Sro/36758/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stefan Elias od 16. 9. 2015
    konateľspoločník
  • Miriam Petríková od 28. 2. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marketing-Real s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 68 % na 6,2 tis. € a tržby jej klesli o 91 % na 12,0 tis. €.

12,0 tis. €
Tržby
6,2 tis. €
Zisk
5,5 tis. €
Aktíva
-37,6 tis. €
Vlastné imanie
784 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,7 tis., 2022 3,9 tis., 2023 41,6 tis., 2024 19,4 tis., 2025 6,2 tis.202117,7 tis.20223,9 tis.202341,6 tis.202419,4 tis.20256,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 241,1 tis., 2022 455,2 tis., 2023 283,8 tis., 2024 136,3 tis., 2025 12,0 tis.2021241,1 tis.2022455,2 tis.2023283,8 tis.2024136,3 tis.202512,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,0 tis. € 6,2 tis. €
2024 136,3 tis. € 19,4 tis. €
2023 283,8 tis. € 41,6 tis. €
2022 455,2 tis. € 3,9 tis. €
2021 241,1 tis. € 17,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-37,6 tis. €
  • Záväzky43,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marketing-Real s.r.o. v konkurze?

Marketing-Real s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marketing-Real s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marketing-Real s.r.o. tržby 12,0 tis. €.

Je firma Marketing-Real s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marketing-Real s.r.o. dosiahla zisk 6,2 tis. €.

Je Marketing-Real s.r.o. platiteľom DPH?

Marketing-Real s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marketing-Real s.r.o. sídli?

Marketing-Real s.r.o. má sídlo na adrese Nedbalova 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026