Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35943882
DIČ: 2022030802
IČ DPH: SK2022030802
Zámocká 5, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 5, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 2. 7. 2005
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2006
Spisová značka: Sro/36691/B
Predmet podnikania: poskytovanie právnych služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Michal Mandzák od 2. 7. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 300,0 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 621,1 tis. €.

621,1 tis. €
Tržby
300,0 tis. €
Zisk
746,4 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
79,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,1 tis., 2022 6,9 tis., 2023 353,5 tis., 2024 446,3 tis., 2025 300,0 tis.20216,1 tis.20226,9 tis.2023353,5 tis.2024446,3 tis.2025300,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 465,1 tis., 2022 939,0 tis., 2023 743,6 tis., 2024 805,2 tis., 2025 621,1 tis.2021465,1 tis.2022939,0 tis.2023743,6 tis.2024805,2 tis.2025621,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 621,1 tis. € 300,0 tis. €
2024 805,2 tis. € 446,3 tis. €
2023 743,6 tis. € 353,5 tis. €
2022 939,0 tis. € 6,9 tis. €
2021 465,1 tis. € 6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok147,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky917,9 tis. €
  • Finančné účty76,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov812,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie300,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. v konkurze?

Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. tržby 621,1 tis. €.

Je firma Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. dosiahla zisk 300,0 tis. €.

Je Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. platiteľom DPH?

Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. sídli?

Advokátska kancelária Mandzák a spol., s.r.o. má sídlo na adrese Zámocká 5, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026