TAU Consulting & Finance s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35941219
DIČ: 2022022090
IČ DPH: SK2022022090
Vachovského 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vachovského 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 17. 6. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2005
Spisová značka: Sro/36486/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Mária Vizváriová od 26. 7. 2006
    konateľ
  • Róbert Vizvári od 14. 10. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAU Consulting & Finance s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 58 % na 14,8 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 110,0 tis. €.

110,0 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Strata
110,0 tis. €
Celkové výnosy
554,9 tis. €
Aktíva
521,9 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
58,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 60,9 tis., 2022 81,3 tis., 2023 8,9 tis., 2024 −35,4 tis., 2025 −14,8 tis.202160,9 tis.202281,3 tis.20238,9 tis.2024−35,4 tis.2025−14,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,0 tis., 2022 202,0 tis., 2023 130,6 tis., 2024 66,7 tis., 2025 110,0 tis.2021157,0 tis.2022202,0 tis.2023130,6 tis.202466,7 tis.2025110,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 110,0 tis. € -14,8 tis. €
2024 66,7 tis. € -35,4 tis. €
2023 130,6 tis. € 8,9 tis. €
2022 202,0 tis. € 81,3 tis. €
2021 157,0 tis. € 60,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok15,8 tis. €
  • Zásoby127 €
  • Krátkodobé pohľadávky253,0 tis. €
  • Finančné účty248,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov529,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-14,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky27,4 tis. €
  • Bankové úvery3,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAU Consulting & Finance s.r.o. v konkurze?

TAU Consulting & Finance s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAU Consulting & Finance s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAU Consulting & Finance s.r.o. tržby 110,0 tis. €.

Je firma TAU Consulting & Finance s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAU Consulting & Finance s.r.o. vykázala stratu 14,8 tis. €.

Je TAU Consulting & Finance s.r.o. platiteľom DPH?

TAU Consulting & Finance s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TAU Consulting & Finance s.r.o. sídli?

TAU Consulting & Finance s.r.o. má sídlo na adrese Vachovského 18, Bratislava, 841 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026