SEONG JI SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35938048
DIČ: 2022011519
IČ DPH: SK2022011519
Záhradnícka 51, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradnícka 51, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.11
Dátum vzniku: 28. 5. 2005
Základné imanie: 108,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 6. 2005
Spisová značka: Sro/36252/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kyoung Bo od 1. 4. 2026
    konateľ
  • SJIT Co., Ltd. od 10. 7. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 91 % na 914,9 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 55,6 mil. €.

55,6 mil. €
Tržby
914,9 tis. €
Zisk
56,1 mil. €
Celkové výnosy
10,8 mil. €
Aktíva
3,5 mil. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
5,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,5 tis., 2022 19,6 tis., 2023 451,0 tis., 2024 479,5 tis., 2025 914,9 tis.202119,5 tis.202219,6 tis.2023451,0 tis.2024479,5 tis.2025914,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,0 mil., 2022 36,7 mil., 2023 36,5 mil., 2024 46,3 mil., 2025 55,6 mil.202126,0 mil.202236,7 mil.202336,5 mil.202446,3 mil.202555,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 55,6 mil. € 914,9 tis. €
2024 46,3 mil. € 479,5 tis. €
2023 36,5 mil. € 451,0 tis. €
2022 36,7 mil. € 19,6 tis. €
2021 26,0 mil. € 19,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok25,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok243,2 tis. €
  • Zásoby1,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,0 mil. €
  • Finančné účty3,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie5,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie108,2 tis. €
  • Fondy zo zisku10,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie914,9 tis. €
  • Rezervy1,1 mil. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky5,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie18,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. tržby 55,6 mil. €.

Je firma SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 914,9 tis. €.

Je SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. sídli?

SEONG JI SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Záhradnícka 51, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026