MEDICA JUR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35925035
DIČ: 2022012190
Hergottova 2, Svätý Jur

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hergottova 2, Svätý Jur Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 15. 3. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/35212/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Pavol Trnovec od 1. 1. 2018
    konateľspoločník
  • MUDr. Silvia Trnovcová od 1. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDICA JUR, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 81 % na 2,1 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 307,0 tis. €.

307,0 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Zisk
320,4 tis. €
Celkové výnosy
198,3 tis. €
Aktíva
63,0 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
45,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,6 tis., 2022 10,3 tis., 2023 19,1 tis., 2024 11,0 tis., 2025 2,1 tis.202121,6 tis.202210,3 tis.202319,1 tis.202411,0 tis.20252,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 186,1 tis., 2022 216,2 tis., 2023 277,6 tis., 2024 295,7 tis., 2025 307,0 tis.2021186,1 tis.2022216,2 tis.2023277,6 tis.2024295,7 tis.2025307,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 307,0 tis. € 2,1 tis. €
2024 295,7 tis. € 11,0 tis. €
2023 277,6 tis. € 19,1 tis. €
2022 216,2 tis. € 10,3 tis. €
2021 186,1 tis. € 21,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok100,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,5 tis. €
  • Finančné účty61,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku752 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov53,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky135,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDICA JUR, s.r.o. v konkurze?

MEDICA JUR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDICA JUR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDICA JUR, s.r.o. tržby 307,0 tis. €.

Je firma MEDICA JUR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDICA JUR, s.r.o. dosiahla zisk 2,1 tis. €.

Kde firma MEDICA JUR, s.r.o. sídli?

MEDICA JUR, s.r.o. má sídlo na adrese Hergottova 2, Svätý Jur, 900 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026