ART factory, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35922478
DIČ: 2021954891
IČ DPH: SK2021954891
Priehradná 20447/34A, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priehradná 20447/34A, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 23. 2. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 3. 2005
Spisová značka: Sro/35024/B
Predmet podnikania (výber): kúpa za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Hvizd od 13. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ART factory, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 34,9 tis. €.

34,9 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
33,9 tis. €
Aktíva
23,9 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 498, 2022 681, 2023 32,2 tis., 2024 −7,8 tis., 2025 1,7 tis.20214982022681202332,2 tis.2024−7,8 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,4 tis., 2022 68,4 tis., 2023 83,6 tis., 2024 29,0 tis., 2025 34,9 tis.202161,4 tis.202268,4 tis.202383,6 tis.202429,0 tis.202534,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,9 tis. € 1,7 tis. €
2024 29,0 tis. € -7,8 tis. €
2023 83,6 tis. € 32,2 tis. €
2022 68,4 tis. € 681 €
2021 61,4 tis. € 498 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,9 tis. €
  • Záväzky10,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ART factory, s.r.o. v konkurze?

ART factory, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ART factory, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ART factory, s.r.o. tržby 34,9 tis. €.

Je firma ART factory, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ART factory, s.r.o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je ART factory, s.r.o. platiteľom DPH?

ART factory, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ART factory, s.r.o. sídli?

ART factory, s.r.o. má sídlo na adrese Priehradná 20447/34A, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026