AMV INVEST s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35921811
DIČ: 2021956189
IČ DPH: SK2021956189
Dostojevského 2, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dostojevského 2, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 18. 2. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2005
Spisová značka: Sro/16276/N
Predmet podnikania (výber): výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely v rozsahu voľných živností; reklamné činnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lukáš Liška od 25. 9. 2017
    konateľ
  • BLUE POWER INVESTMENTS a.s. od 27. 2. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AMV INVEST s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 47,3 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 195,0 tis. €.

195,0 tis. €
Tržby
47,3 tis. €
Zisk
244,2 tis. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
464,0 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
82,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 1,5 tis., 2023 112,9 tis., 2024 70,2 tis., 2025 47,3 tis.20211,5 tis.20221,5 tis.2023112,9 tis.202470,2 tis.202547,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 424,1 tis., 2022 407,1 tis., 2023 338,2 tis., 2024 306,9 tis., 2025 195,0 tis.2021424,1 tis.2022407,1 tis.2023338,2 tis.2024306,9 tis.2025195,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 195,0 tis. € 47,3 tis. €
2024 306,9 tis. € 70,2 tis. €
2023 338,2 tis. € 112,9 tis. €
2022 407,1 tis. € 1,5 tis. €
2021 424,1 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky60,4 tis. €
  • Finančné účty102,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie28,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy221,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov187,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie47,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky452,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky8,3 tis. €
  • Bankové úvery1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AMV INVEST s.r.o. v konkurze?

AMV INVEST s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AMV INVEST s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AMV INVEST s.r.o. tržby 195,0 tis. €.

Je firma AMV INVEST s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AMV INVEST s.r.o. dosiahla zisk 47,3 tis. €.

Je AMV INVEST s.r.o. platiteľom DPH?

AMV INVEST s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AMV INVEST s.r.o. sídli?

AMV INVEST s.r.o. má sídlo na adrese Dostojevského 2, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026