ILJIN SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35920050
DIČ: 2021947092
IČ DPH: SK2021947092
Pravenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pravenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.32
Dátum vzniku: 8. 2. 2005
Základné imanie: 6,7 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 2. 2005
Spisová značka: Sro/15883/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); výroba a predaj automobilových častí v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ye Kim od 18. 8. 2016
    konateľ
  • ILJIN Co. Ltd. od 5. 3. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 60 % na 2,6 mil. € a tržby jej klesli o 11 % na 167,2 mil. €.

167,2 mil. €
Tržby
2,6 mil. €
Zisk
190,4 mil. €
Celkové výnosy
90,0 mil. €
Aktíva
57,2 mil. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
7,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 mil., 2022 8,1 mil., 2023 6,8 mil., 2024 6,7 mil., 2025 2,6 mil.20215,8 mil.20228,1 mil.20236,8 mil.20246,7 mil.20252,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 150,7 mil., 2022 178,1 mil., 2023 196,8 mil., 2024 188,1 mil., 2025 167,2 mil.2021150,7 mil.2022178,1 mil.2023196,8 mil.2024188,1 mil.2025167,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 167,2 mil. € 2,6 mil. €
2024 188,1 mil. € 6,7 mil. €
2023 196,8 mil. € 6,8 mil. €
2022 178,1 mil. € 8,1 mil. €
2021 150,7 mil. € 5,8 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok432,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok22,9 mil. €
  • Zásoby45,5 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky907,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,4 mil. €
  • Finančné účty6,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,4 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 mil. €
  • Fondy zo zisku672,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov47,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 mil. €
  • Rezervy7,7 mil. €
  • Dlhodobé záväzky27,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie17,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. tržby 167,2 mil. €.

Je firma ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 2,6 mil. €.

Je ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

ILJIN SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Pravenec, 972 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026