MontPlast SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35919329
DIČ: 2021956244
IČ DPH: SK2021956244
Jastrabia 1636/12, Bánov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jastrabia 1636/12, Bánov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.23
Dátum vzniku: 2. 2. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2006
Spisová značka: Sro/16210/N
Predmet podnikania (výber): kúpa a predaj tovarov na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) - v rozsahu voľných živností; kúpa a predaj tovarov na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) - v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Schejbal od 2. 2. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MontPlast SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 731 € a tržby jej klesli o 64 % na 10,1 tis. €.

10,1 tis. €
Tržby
731 €
Zisk
8,4 tis. €
Aktíva
7,9 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,6 tis., 2022 1,2 tis., 2023 1,1 tis., 2024 2,2 tis., 2025 7312021−2,6 tis.20221,2 tis.20231,1 tis.20242,2 tis.2025731
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,8 tis., 2022 19,8 tis., 2023 16,3 tis., 2024 28,2 tis., 2025 10,1 tis.202113,8 tis.202219,8 tis.202316,3 tis.202428,2 tis.202510,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,1 tis. € 731 €
2024 28,2 tis. € 2,2 tis. €
2023 16,3 tis. € 1,1 tis. €
2022 19,8 tis. € 1,2 tis. €
2021 13,8 tis. € -2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie7,9 tis. €
  • Záväzky575 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MontPlast SK s.r.o. v konkurze?

MontPlast SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MontPlast SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MontPlast SK s.r.o. tržby 10,1 tis. €.

Je firma MontPlast SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MontPlast SK s.r.o. dosiahla zisk 731 €.

Je MontPlast SK s.r.o. platiteľom DPH?

MontPlast SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MontPlast SK s.r.o. sídli?

MontPlast SK s.r.o. má sídlo na adrese Jastrabia 1636/12, Bánov, 941 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026