DEMI VENTURA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35918993
DIČ: 2021954154
IČ DPH: SK2021954154
Rastislavice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.10
Dátum vzniku: 1. 2. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 10. 2008
Spisová značka: Sro/16202/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Miškolci od 5. 11. 2008
    konateľspoločník
  • Iveta Miškolciová od 1. 2. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DEMI VENTURA s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 14 % na 26,7 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 16,0 tis. €.

16,0 tis. €
Tržby
26,7 tis. €
Strata
18,3 tis. €
Celkové výnosy
426,8 tis. €
Aktíva
-297,3 tis. €
Vlastné imanie
170 %
Celková zadlženosť
−77,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 216,6 tis., 2022 259,6 tis., 2023 3,4 tis., 2024 −30,9 tis., 2025 −26,7 tis.2021216,6 tis.2022259,6 tis.20233,4 tis.2024−30,9 tis.2025−26,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,1 tis., 2022 11,6 tis., 2023 40,2 tis., 2024 15,7 tis., 2025 16,0 tis.20213,1 tis.202211,6 tis.202340,2 tis.202415,7 tis.202516,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,0 tis. € -26,7 tis. €
2024 15,7 tis. € -30,9 tis. €
2023 40,2 tis. € 3,4 tis. €
2022 11,6 tis. € 259,6 tis. €
2021 3,1 tis. € 216,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok78,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky345,6 tis. €
  • Finančné účty3,2 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie-297,3 tis. €
  • Záväzky724,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEMI VENTURA s.r.o. v konkurze?

DEMI VENTURA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEMI VENTURA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DEMI VENTURA s.r.o. tržby 16,0 tis. €.

Je firma DEMI VENTURA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DEMI VENTURA s.r.o. vykázala stratu 26,7 tis. €.

Je DEMI VENTURA s.r.o. platiteľom DPH?

DEMI VENTURA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DEMI VENTURA s.r.o. sídli?

DEMI VENTURA s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavice, 941 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026