MY WAY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35917768
DIČ: 2021940470
IČ DPH: SK2021940470
Mierová 179, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 179, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 22. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 2. 2005
Spisová značka: Sro/34640/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Balláschová od 22. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MY WAY s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 48 % na 6,0 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 41,8 tis. €.

41,8 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
82,2 tis. €
Aktíva
47,7 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −75,1 tis., 2022 −44,0 tis., 2023 54, 2024 4,1 tis., 2025 6,0 tis.2021−75,1 tis.2022−44,0 tis.20235420244,1 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,0 tis., 2022 60,1 tis., 2023 47,6 tis., 2024 44,1 tis., 2025 41,8 tis.202146,0 tis.202260,1 tis.202347,6 tis.202444,1 tis.202541,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,8 tis. € 6,0 tis. €
2024 44,1 tis. € 4,1 tis. €
2023 47,6 tis. € 54 €
2022 60,1 tis. € -44,0 tis. €
2021 46,0 tis. € -75,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie47,7 tis. €
  • Záväzky34,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MY WAY s.r.o. v konkurze?

MY WAY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MY WAY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MY WAY s.r.o. tržby 41,8 tis. €.

Je firma MY WAY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MY WAY s.r.o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Je MY WAY s.r.o. platiteľom DPH?

MY WAY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MY WAY s.r.o. sídli?

MY WAY s.r.o. má sídlo na adrese Mierová 179, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026