LAMA MEDICAL CARE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35915323
DIČ: 2021921473
IČ DPH: SK2021921473
Tomášikova 50/C, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 50/C, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 4. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/34391/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Marián Oltman, PhD. od 4. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LAMA MEDICAL CARE s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 31,9 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 476,0 tis. €.

476,0 tis. €
Tržby
31,9 tis. €
Zisk
767,2 tis. €
Celkové výnosy
215,7 tis. €
Aktíva
118,6 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
36,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 60,4 tis., 2022 38,2 tis., 2023 21,0 tis., 2024 −601, 2025 31,9 tis.202160,4 tis.202238,2 tis.202321,0 tis.2024−601202531,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 656,2 tis., 2022 693,3 tis., 2023 692,8 tis., 2024 698,5 tis., 2025 476,0 tis.2021656,2 tis.2022693,3 tis.2023692,8 tis.2024698,5 tis.2025476,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 476,0 tis. € 31,9 tis. €
2024 698,5 tis. € -601 €
2023 692,8 tis. € 21,0 tis. €
2022 693,3 tis. € 38,2 tis. €
2021 656,2 tis. € 60,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,7 tis. €
  • Zásoby6,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,9 tis. €
  • Finančné účty123,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov79,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,9 tis. €
  • Rezervy11,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky350 €
  • Krátkodobé záväzky85,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LAMA MEDICAL CARE s.r.o. v konkurze?

LAMA MEDICAL CARE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LAMA MEDICAL CARE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LAMA MEDICAL CARE s.r.o. tržby 476,0 tis. €.

Je firma LAMA MEDICAL CARE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LAMA MEDICAL CARE s.r.o. dosiahla zisk 31,9 tis. €.

Je LAMA MEDICAL CARE s.r.o. platiteľom DPH?

LAMA MEDICAL CARE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LAMA MEDICAL CARE s.r.o. sídli?

LAMA MEDICAL CARE s.r.o. má sídlo na adrese Tomášikova 50/C, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026