Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35914581
DIČ: 2021936664
IČ DPH: SK2021936664
Robotnícka 2198, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 2198, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.19
Dátum vzniku: 28. 12. 2004
Základné imanie: 6,8 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/16123/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); výroba a predaj výrobkov na tesnenie dopravných prostriedkov v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Man Jang od 22. 1. 2024
    konateľ
  • DRB Automotive Co., Ltd. od 4. 7. 2026
    spoločník
  • DRB International Co., Ltd. od 29. 2. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 154 % na 3,3 mil. € a tržby jej klesli o 10 % na 50,8 mil. €.

50,8 mil. €
Tržby
3,3 mil. €
Strata
51,7 mil. €
Celkové výnosy
42,1 mil. €
Aktíva
7,6 mil. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
27,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,8 mil., 2022 16,5 mil., 2023 −947,4 tis., 2024 −1,3 mil., 2025 −3,3 mil.202118,8 mil.202216,5 mil.2023−947,4 tis.2024−1,3 mil.2025−3,3 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,7 mil., 2022 48,6 mil., 2023 54,6 mil., 2024 56,4 mil., 2025 50,8 mil.202153,7 mil.202248,6 mil.202354,6 mil.202456,4 mil.202550,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,8 mil. € -3,3 mil. €
2024 56,4 mil. € -1,3 mil. €
2023 54,6 mil. € -947,4 tis. €
2022 48,6 mil. € 16,5 mil. €
2021 53,7 mil. € 18,8 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok669,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok24,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,6 mil. €
  • Zásoby4,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,7 mil. €
  • Finančné účty2,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie276,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 mil. €
  • Fondy zo zisku561,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,3 mil. €
  • Rezervy799,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky631,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky15,3 mil. €
  • Bankové úvery17,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. tržby 50,8 mil. €.

Je firma Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 3,3 mil. €.

Je Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. sídli?

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 2198, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026