STAVO ARTIKEL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35910631
DIČ: 2021941416
IČ DPH: SK2021941416
Kolárovská 1313, Bytča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kolárovská 1313, Bytča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 9. 12. 2004
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2005
Spisová značka: Sro/15868/L
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andrej Letko od 9. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVO ARTIKEL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 31 % na 123,0 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 4,1 mil. €.

4,1 mil. €
Tržby
123,0 tis. €
Zisk
4,2 mil. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
17,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 357,4 tis., 2022 550,6 tis., 2023 188,4 tis., 2024 93,7 tis., 2025 123,0 tis.2021357,4 tis.2022550,6 tis.2023188,4 tis.202493,7 tis.2025123,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,0 mil., 2022 5,6 mil., 2023 4,5 mil., 2024 4,4 mil., 2025 4,1 mil.20214,0 mil.20225,6 mil.20234,5 mil.20244,4 mil.20254,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,1 mil. € 123,0 tis. €
2024 4,4 mil. € 93,7 tis. €
2023 4,5 mil. € 188,4 tis. €
2022 5,6 mil. € 550,6 tis. €
2021 4,0 mil. € 357,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok605,6 tis. €
  • Zásoby889,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky512,4 tis. €
  • Finančné účty25,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie123,0 tis. €
  • Rezervy1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky280,2 tis. €
  • Bankové úvery533,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVO ARTIKEL s.r.o. v konkurze?

STAVO ARTIKEL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVO ARTIKEL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVO ARTIKEL s.r.o. tržby 4,1 mil. €.

Je firma STAVO ARTIKEL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVO ARTIKEL s.r.o. dosiahla zisk 123,0 tis. €.

Je STAVO ARTIKEL s.r.o. platiteľom DPH?

STAVO ARTIKEL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVO ARTIKEL s.r.o. sídli?

STAVO ARTIKEL s.r.o. má sídlo na adrese Kolárovská 1313, Bytča, 014 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026