PROFIT accounting s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35910411
DIČ: 2021921715
IČ DPH: SK2021921715
Šustekova 14, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 14, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 8. 12. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 1. 2005
Spisová značka: Sro/34073/B
Predmet podnikania (výber): - vedenie účtovníctva; - činnosť účtovných poradcov; - administratívne práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kvetoslava Husárová od 8. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PROFIT accounting s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 949 € a tržby jej klesli o 12 % na 114,5 tis. €.

114,5 tis. €
Tržby
949 €
Zisk
96,0 tis. €
Aktíva
71,8 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,4 tis., 2022 3,8 tis., 2023 −7,5 tis., 2024 5,2 tis., 2025 949202111,4 tis.20223,8 tis.2023−7,5 tis.20245,2 tis.2025949
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 114,8 tis., 2022 113,2 tis., 2023 105,4 tis., 2024 129,7 tis., 2025 114,5 tis.2021114,8 tis.2022113,2 tis.2023105,4 tis.2024129,7 tis.2025114,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 114,5 tis. € 949 €
2024 129,7 tis. € 5,2 tis. €
2023 105,4 tis. € -7,5 tis. €
2022 113,2 tis. € 3,8 tis. €
2021 114,8 tis. € 11,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie71,8 tis. €
  • Záväzky24,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PROFIT accounting s.r.o. v konkurze?

PROFIT accounting s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PROFIT accounting s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PROFIT accounting s.r.o. tržby 114,5 tis. €.

Je firma PROFIT accounting s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PROFIT accounting s.r.o. dosiahla zisk 949 €.

Je PROFIT accounting s.r.o. platiteľom DPH?

PROFIT accounting s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PROFIT accounting s.r.o. sídli?

PROFIT accounting s.r.o. má sídlo na adrese Šustekova 14, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026