V.R.P. ZDRAVIE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35907843
DIČ: 2021902663
IČ DPH: SK2021902663
Ľ. Fullu 5274, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľ. Fullu 5274, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 19. 11. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2004
Spisová značka: Sro/33855/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Branislav Trutz od 25. 1. 2024
    konateľspoločník
  • PharmDr. Mgr. Rastislav Pullmann od 19. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 146 % na 30,5 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
30,5 tis. €
Zisk
3,0 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
178,9 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
10,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,9 tis., 2022 12,1 tis., 2023 5,3 tis., 2024 12,4 tis., 2025 30,5 tis.202128,9 tis.202212,1 tis.20235,3 tis.202412,4 tis.202530,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,6 mil., 2025 3,0 mil.20211,8 mil.20222,4 mil.20232,5 mil.20242,6 mil.20253,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,0 mil. € 30,5 tis. €
2024 2,6 mil. € 12,4 tis. €
2023 2,5 mil. € 5,3 tis. €
2022 2,4 mil. € 12,1 tis. €
2021 1,8 mil. € 28,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok302,9 tis. €
  • Zásoby167,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky446,2 tis. €
  • Finančné účty118,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov141,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,5 tis. €
  • Rezervy11,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky102,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky492,4 tis. €
  • Bankové úvery250,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. v konkurze?

V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. dosiahla zisk 30,5 tis. €.

Je V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. platiteľom DPH?

V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. sídli?

V.R.P. ZDRAVIE s.r.o. má sídlo na adrese Ľ. Fullu 5274, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026