DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35904887
DIČ: 2021902575
IČ DPH: SK2021902575
Letná 1074/30, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Letná 1074/30, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.11
Dátum vzniku: 23. 10. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2011
Spisová značka: Sro/33576/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie cestovnej agentúry; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Fedor Kotes od 23. 10. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,5 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 91,8 tis. €.

91,8 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Strata
106,5 tis. €
Celkové výnosy
577,3 tis. €
Aktíva
112,3 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
47,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,9 tis., 2022 327,6 tis., 2023 873, 2024 21,9 tis., 2025 −6,5 tis.202115,9 tis.2022327,6 tis.2023873202421,9 tis.2025−6,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 103,4 tis., 2022 63,5 tis., 2023 93,2 tis., 2024 106,5 tis., 2025 91,8 tis.2021103,4 tis.202263,5 tis.202393,2 tis.2024106,5 tis.202591,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,8 tis. € -6,5 tis. €
2024 106,5 tis. € 21,9 tis. €
2023 93,2 tis. € 873 €
2022 63,5 tis. € 327,6 tis. €
2021 103,4 tis. € 15,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,9 tis. €
  • Zásoby106 €
  • Krátkodobé pohľadávky100,1 tis. €
  • Finančné účty61,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie389,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov111,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,5 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky58,6 tis. €
  • Bankové úvery4,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie399,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. v konkurze?

DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. tržby 91,8 tis. €.

Je firma DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. vykázala stratu 6,5 tis. €.

Je DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. platiteľom DPH?

DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. sídli?

DTS DALET TRAVEL SERVICE, s.r.o. má sídlo na adrese Letná 1074/30, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026