Bratislavská účtovná, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35903112
DIČ: 2021901871
IČ DPH: SK2021901871
Sibírska 35, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sibírska 35, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 12. 10. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2006
Spisová značka: Sro/33409/B
Predmet podnikania (výber): marketing; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Jánošdeáková od 12. 10. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Bratislavská účtovná, spol. s r.o. v roku 2026 znížila zisk o 87 % na 7,2 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 185,0 tis. €.

185,0 tis. €
Tržby
7,2 tis. €
Zisk
185,0 tis. €
Celkové výnosy
122,5 tis. €
Aktíva
102,9 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
23,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,6 tis., 2022 8,5 tis., 2024 22,4 tis., 2025 57,4 tis., 2026 7,2 tis.20218,6 tis.20228,5 tis.202422,4 tis.202557,4 tis.20267,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,3 tis., 2022 48,8 tis., 2024 186,6 tis., 2025 261,7 tis., 2026 185,0 tis.202148,3 tis.202248,8 tis.2024186,6 tis.2025261,7 tis.2026185,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 261,7 tis., 2026 185,0 tis.2021–2022–2024–2025261,7 tis.2026185,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 15,6 tis., 2026 2,0 tis.2021–2022–2024–202515,6 tis.20262,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 185,0 tis. € 7,2 tis. €
2025 261,7 tis. € 57,4 tis. €
2024 186,6 tis. € 22,4 tis. €
2022 48,8 tis. € 8,5 tis. €
2021 48,3 tis. € 8,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok424 €
  • Krátkodobé pohľadávky74,2 tis. €
  • Finančné účty47,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov88,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,2 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bratislavská účtovná, spol. s r.o. v konkurze?

Bratislavská účtovná, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bratislavská účtovná, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Bratislavská účtovná, spol. s r.o. tržby 185,0 tis. €.

Je firma Bratislavská účtovná, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Bratislavská účtovná, spol. s r.o. dosiahla zisk 7,2 tis. €.

Je Bratislavská účtovná, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Bratislavská účtovná, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bratislavská účtovná, spol. s r.o. sídli?

Bratislavská účtovná, spol. s r.o. má sídlo na adrese Sibírska 35, Bratislava, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026