HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 35900008
DIČ: 2021878595
IČ DPH: SK2021878595
Viničnianska cesta 9, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Viničnianska cesta 9, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.22
Dátum vzniku: 11. 9. 2004
Základné imanie: 1,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2004
Spisová značka: Sro/33119/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Cagáň od 11. 9. 2004
    konateľ
  • Ing. Viktor Jurák od 27. 11. 2015
    konateľ
  • FIRE TRUCK HOLDING, s.r.o. od 4. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii v roku 2024 znížila zisk o 71 % na 621,8 tis. € a tržby jej klesli o 57 % na 15,2 mil. €.

15,2 mil. €
Tržby
621,8 tis. €
Zisk
12,9 mil. €
Aktíva
2,5 mil. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 313,0 tis., 2021 253,3 tis., 2022 179,3 tis., 2023 2,1 mil., 2024 621,8 tis.2020313,0 tis.2021253,3 tis.2022179,3 tis.20232,1 mil.2024621,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 10,7 mil., 2021 12,4 mil., 2022 23,6 mil., 2023 35,7 mil., 2024 15,2 mil.202010,7 mil.202112,4 mil.202223,6 mil.202335,7 mil.202415,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 15,2 mil. € 621,8 tis. €
2023 35,7 mil. € 2,1 mil. €
2022 23,6 mil. € 179,3 tis. €
2021 12,4 mil. € 253,3 tis. €
2020 10,7 mil. € 313,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie2,5 mil. €
  • Záväzky10,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii v konkurze?

HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii tržby 15,2 mil. €.

Je firma HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii dosiahla zisk 621,8 tis. €.

Je HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii platiteľom DPH?

HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii sídli?

HYCA s.r.o. v reštrukturalizácii má sídlo na adrese Viničnianska cesta 9, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026