ENEREX Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35897988
DIČ: 2021875669
IČ DPH: SK2021875669
Záhumenná 328/4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhumenná 328/4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 24. 8. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2006
Spisová značka: Sro/32909/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti; organizačno-technické zabezpečenie a sprostredkovanie expertných, poradenských a konzultačných činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Lásko od 24. 8. 2004
    konateľspoločník
  • MUDr. Juraj Fillo, CSc. od 24. 8. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENEREX Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 36,3 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 254,1 tis. €.

254,1 tis. €
Tržby
36,3 tis. €
Zisk
255,8 tis. €
Celkové výnosy
348,1 tis. €
Aktíva
309,9 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
29,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,9 tis., 2022 −33,1 tis., 2023 40,9 tis., 2024 44,1 tis., 2025 36,3 tis.20219,9 tis.2022−33,1 tis.202340,9 tis.202444,1 tis.202536,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 273,3 tis., 2022 246,5 tis., 2023 275,8 tis., 2024 278,4 tis., 2025 254,1 tis.2021273,3 tis.2022246,5 tis.2023275,8 tis.2024278,4 tis.2025254,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 254,1 tis. € 36,3 tis. €
2024 278,4 tis. € 44,1 tis. €
2023 275,8 tis. € 40,9 tis. €
2022 246,5 tis. € -33,1 tis. €
2021 273,3 tis. € 9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok183,1 tis. €
  • Zásoby77,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky51,4 tis. €
  • Finančné účty36,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov265,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie36,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky38,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENEREX Slovakia, s.r.o. v konkurze?

ENEREX Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENEREX Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENEREX Slovakia, s.r.o. tržby 254,1 tis. €.

Je firma ENEREX Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENEREX Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 36,3 tis. €.

Je ENEREX Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

ENEREX Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENEREX Slovakia, s.r.o. sídli?

ENEREX Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Záhumenná 328/4, Bratislava, 851 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026