EUROCOVER Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35895331
DIČ: 2021884073
IČ DPH: SK2021884073
Miletičova 57, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičova 57, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.11
Dátum vzniku: 4. 8. 2004
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2004
Spisová značka: Sro/32651/B
Predmet podnikania (výber): - reklamná činnosť; - tvorba internetových stránok; - kúpa tovaru na účely predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EUROCOVER Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 7,5 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 2,7 mil. €.

2,7 mil. €
Tržby
7,5 tis. €
Zisk
3,1 mil. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
120,7 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
32,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 173, 2022 2,0 tis., 2023 10,0 tis., 2024 11,8 tis., 2025 7,5 tis.202117320222,0 tis.202310,0 tis.202411,8 tis.20257,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 959,2 tis., 2022 2,1 mil., 2023 3,4 mil., 2024 2,9 mil., 2025 2,7 mil.2021959,2 tis.20222,1 mil.20233,4 mil.20242,9 mil.20252,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,7 mil. € 7,5 tis. €
2024 2,9 mil. € 11,8 tis. €
2023 3,4 mil. € 10,0 tis. €
2022 2,1 mil. € 2,0 tis. €
2021 959,2 tis. € 173 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky155,8 tis. €
  • Finančné účty105,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy100,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky214,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROCOVER Slovakia, s.r.o. v konkurze?

EUROCOVER Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROCOVER Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EUROCOVER Slovakia, s.r.o. tržby 2,7 mil. €.

Je firma EUROCOVER Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EUROCOVER Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 7,5 tis. €.

Je EUROCOVER Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

EUROCOVER Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EUROCOVER Slovakia, s.r.o. sídli?

EUROCOVER Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Miletičova 57, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026