bnt attorneys-at-law, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35886978
DIČ: 2021825674
IČ DPH: SK2021825674
Cintorínska 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 22. 12. 2020
Základné imanie: 7,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2004
Spisová značka: Sro/38845/B
Predmet podnikania: - poskytovanie právnych služieb

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť bnt attorneys-at-law, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 706,2 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
706,2 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
900,0 tis. €
Aktíva
713,3 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
56,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 536,7 tis., 2022 456,4 tis., 2023 630,7 tis., 2024 613,2 tis., 2025 706,2 tis.2021536,7 tis.2022456,4 tis.2023630,7 tis.2024613,2 tis.2025706,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,2 mil.20211,6 mil.20221,6 mil.20231,9 mil.20242,0 mil.20252,2 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,2 mil.20211,6 mil.20221,7 mil.20231,9 mil.20242,0 mil.20252,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 144,6 tis., 2022 134,4 tis., 2023 156,8 tis., 2024 179,2 tis., 2025 206,0 tis.2021144,6 tis.2022134,4 tis.2023156,8 tis.2024179,2 tis.2025206,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 706,2 tis. €
2024 2,0 mil. € 613,2 tis. €
2023 1,9 mil. € 630,7 tis. €
2022 1,6 mil. € 456,4 tis. €
2021 1,6 mil. € 536,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok407 €
  • Krátkodobé pohľadávky386,1 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok85,9 tis. €
  • Finančné účty373,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie29,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,9 tis. €
  • Fondy zo zisku749 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie706,2 tis. €
  • Rezervy4,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky179,1 tis. €
  • Bankové úvery1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma bnt attorneys-at-law, s. r. o. v konkurze?

bnt attorneys-at-law, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma bnt attorneys-at-law, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala bnt attorneys-at-law, s. r. o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma bnt attorneys-at-law, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 bnt attorneys-at-law, s. r. o. dosiahla zisk 706,2 tis. €.

Je bnt attorneys-at-law, s. r. o. platiteľom DPH?

bnt attorneys-at-law, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma bnt attorneys-at-law, s. r. o. sídli?

bnt attorneys-at-law, s. r. o. má sídlo na adrese Cintorínska 7, Bratislava.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026