XLSK Nábytok s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35883103
DIČ: 2021829260
IČ DPH: SK2021829260
Galvaniho 11, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 11, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.59
Dátum vzniku: 21. 4. 2004
Základné imanie: 99,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 6. 2004
Spisová značka: Sro/31448/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); pokladanie podlahových krytín a kobercov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jiří Šulc od 2. 12. 2019
    konateľ
  • Ing. Petr Laurich od 1. 8. 2023
    konateľ
  • Michal Karcol od 11. 7. 2024
    konateľ
  • XLCEE-Holding GmbH od 7. 6. 2022
    spoločník
  • XLSK Holding GmbH od 7. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť XLSK Nábytok s. r. o. v roku 2026 zvýšila stratu na 3,9 mil. € a tržby jej narástli o 3 % na 118,4 mil. €.

118,4 mil. €
Tržby
3,9 mil. €
Strata
118,8 mil. €
Celkové výnosy
46,5 mil. €
Aktíva
22,5 mil. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
13,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,4 mil., 2023 950,9 tis., 2024 941,9 tis., 2025 −218,5 tis., 2026 −3,9 mil.2021−3,4 mil.2023950,9 tis.2024941,9 tis.2025−218,5 tis.2026−3,9 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,9 mil., 2023 123,5 mil., 2024 114,8 mil., 2025 114,6 mil., 2026 118,4 mil.202129,9 mil.2023123,5 mil.2024114,8 mil.2025114,6 mil.2026118,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 115,2 mil., 2026 118,8 mil.2021–2023–2024–2025115,2 mil.2026118,8 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 −223,1 tis., 2026 −1,2 mil.2021–2023–2024–2025−223,1 tis.2026−1,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 118,4 mil. € -3,9 mil. €
2025 114,6 mil. € -218,5 tis. €
2024 114,8 mil. € 941,9 tis. €
2023 123,5 mil. € 950,9 tis. €
2021 29,9 mil. € -3,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok37,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok8,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok6,5 mil. €
  • Zásoby19,4 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,8 mil. €
  • Finančné účty5,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie498,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie99,6 tis. €
  • Kapitálové fondy8,5 mil. €
  • Fondy zo zisku10,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,9 mil. €
  • Rezervy1,3 mil. €
  • Dlhodobé záväzky86,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky22,1 mil. €
  • Bankové úvery510,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma XLSK Nábytok s. r. o. v konkurze?

XLSK Nábytok s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma XLSK Nábytok s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala XLSK Nábytok s. r. o. tržby 118,4 mil. €.

Je firma XLSK Nábytok s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 XLSK Nábytok s. r. o. vykázala stratu 3,9 mil. €.

Je XLSK Nábytok s. r. o. platiteľom DPH?

XLSK Nábytok s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma XLSK Nábytok s. r. o. sídli?

XLSK Nábytok s. r. o. má sídlo na adrese Galvaniho 11, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026