Carcoustics Slovakia Senec s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35881704
DIČ: 2021820031
IČ DPH: SK2021820031
Diaľničná cesta 2, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Diaľničná cesta 2, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.32
Dátum vzniku: 7. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 11. 2004
Spisová značka: Sro/31303/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. René Iváncsai od 19. 12. 2019
    konateľ
  • Lars Johannsen od 5. 2. 2026
    konateľ
  • Carcoustics International GmbH od 14. 6. 2022
    spoločník
  • Carcoustics Leverkusen GmbH od 14. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 386,7 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 11,4 mil. €.

11,4 mil. €
Tržby
386,7 tis. €
Zisk
11,4 mil. €
Celkové výnosy
8,1 mil. €
Aktíva
2,5 mil. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
59,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 327,7 tis., 2022 325,1 tis., 2023 386,3 tis., 2024 383,8 tis., 2025 386,7 tis.2021327,7 tis.2022325,1 tis.2023386,3 tis.2024383,8 tis.2025386,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,8 mil., 2022 9,3 mil., 2023 11,0 mil., 2024 12,1 mil., 2025 11,4 mil.20218,8 mil.20229,3 mil.202311,0 mil.202412,1 mil.202511,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,4 mil. € 386,7 tis. €
2024 12,1 mil. € 383,8 tis. €
2023 11,0 mil. € 386,3 tis. €
2022 9,3 mil. € 325,1 tis. €
2021 8,8 mil. € 327,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,1 mil. €
  • Zásoby651,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty21,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie124,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie386,7 tis. €
  • Rezervy573,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky390,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie29,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. v konkurze?

Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. tržby 11,4 mil. €.

Je firma Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. dosiahla zisk 386,7 tis. €.

Je Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. platiteľom DPH?

Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. sídli?

Carcoustics Slovakia Senec s.r.o. má sídlo na adrese Diaľničná cesta 2, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026