SCF Property Services SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35881208
DIČ: 2021824706
IČ DPH: SK2021824706
Panónska cesta 38/A, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panónska cesta 38/A, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 6. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2022
Spisová značka: Sro/31248/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľská činnosť v stavebníctve; obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností; inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jan Borůvka od 23. 8. 2021
    konateľ
  • JUDr. Miloš Škorec od 23. 8. 2021
    konateľ
  • Josef Malíř od 1. 3. 2006
    konateľ
  • Mgr. Martin Fučík od 23. 8. 2021
    konateľ
  • SCF Property Services, a.s. od 5. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SCF Property Services SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 46,0 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 514,9 tis. €.

514,9 tis. €
Tržby
46,0 tis. €
Strata
514,9 tis. €
Celkové výnosy
300,9 tis. €
Aktíva
35,0 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
8,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 43,3 tis., 2023 −5,7 tis., 2024 27,0 tis., 2025 −46,0 tis.20216,7 tis.202243,3 tis.2023−5,7 tis.202427,0 tis.2025−46,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 82,6 tis., 2022 530,3 tis., 2023 457,6 tis., 2024 506,5 tis., 2025 514,9 tis.202182,6 tis.2022530,3 tis.2023457,6 tis.2024506,5 tis.2025514,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 514,9 tis. € -46,0 tis. €
2024 506,5 tis. € 27,0 tis. €
2023 457,6 tis. € -5,7 tis. €
2022 530,3 tis. € 43,3 tis. €
2021 82,6 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky117,4 tis. €
  • Finančné účty183,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov73,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-46,0 tis. €
  • Rezervy3,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky262,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SCF Property Services SK, s.r.o. v konkurze?

SCF Property Services SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SCF Property Services SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SCF Property Services SK, s.r.o. tržby 514,9 tis. €.

Je firma SCF Property Services SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SCF Property Services SK, s.r.o. vykázala stratu 46,0 tis. €.

Je SCF Property Services SK, s.r.o. platiteľom DPH?

SCF Property Services SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SCF Property Services SK, s.r.o. sídli?

SCF Property Services SK, s.r.o. má sídlo na adrese Panónska cesta 38/A, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026