I + V správa nehnuteľností, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35880911
DIČ: 2021834276
IČ DPH: SK2021834276
Miletičova 80, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičova 80, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 2. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2008
Spisová značka: Sro/31212/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mário Mordavský od 2. 4. 2004
    konateľspoločník
  • Jaroslava Karnoková od 17. 7. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I + V správa nehnuteľností, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 5,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 224,4 tis. €.

224,4 tis. €
Tržby
5,7 tis. €
Strata
228,5 tis. €
Celkové výnosy
48,8 tis. €
Aktíva
7,5 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
12,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 9,5 tis., 2023 2,9 tis., 2024 4,1 tis., 2025 −5,7 tis.20213,9 tis.20229,5 tis.20232,9 tis.20244,1 tis.2025−5,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 145,8 tis., 2022 147,3 tis., 2023 186,0 tis., 2024 207,7 tis., 2025 224,4 tis.2021145,8 tis.2022147,3 tis.2023186,0 tis.2024207,7 tis.2025224,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 224,4 tis. € -5,7 tis. €
2024 207,7 tis. € 4,1 tis. €
2023 186,0 tis. € 2,9 tis. €
2022 147,3 tis. € 9,5 tis. €
2021 145,8 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 tis. €
  • Finančné účty13,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-5,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky25,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I + V správa nehnuteľností, s.r.o. v konkurze?

I + V správa nehnuteľností, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I + V správa nehnuteľností, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I + V správa nehnuteľností, s.r.o. tržby 224,4 tis. €.

Je firma I + V správa nehnuteľností, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I + V správa nehnuteľností, s.r.o. vykázala stratu 5,7 tis. €.

Je I + V správa nehnuteľností, s.r.o. platiteľom DPH?

I + V správa nehnuteľností, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I + V správa nehnuteľností, s.r.o. sídli?

I + V správa nehnuteľností, s.r.o. má sídlo na adrese Miletičova 80, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026