Luxlite Europe s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35880651
DIČ: 2021805071
IČ DPH: SK2021805071
Čajakova 25, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čajakova 25, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 17. 3. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2005
Spisová značka: Sro/31187/B
Predmet podnikania (výber): inžinierska činnosť okrem vybraných činností vo výstavbe; výroba svietidiel a osvetľovacej techniky; montáž a kompletizácia svietidiel a osvetľovacej techniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Belan od 25. 2. 2011
    konateľspoločník
  • Peter Kivader od 24. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Luxlite Europe s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 3,6 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 152,4 tis. €.

152,4 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
46,6 tis. €
Aktíva
16,0 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 536, 2023 2,2 tis., 2024 9,1 tis., 2025 3,6 tis.20212,4 tis.202253620232,2 tis.20249,1 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 261,9 tis., 2022 256,0 tis., 2023 204,4 tis., 2024 203,0 tis., 2025 152,4 tis.2021261,9 tis.2022256,0 tis.2023204,4 tis.2024203,0 tis.2025152,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 152,4 tis. € 3,6 tis. €
2024 203,0 tis. € 9,1 tis. €
2023 204,4 tis. € 2,2 tis. €
2022 256,0 tis. € 536 €
2021 261,9 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,0 tis. €
  • Záväzky30,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Luxlite Europe s.r.o. v konkurze?

Luxlite Europe s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Luxlite Europe s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Luxlite Europe s.r.o. tržby 152,4 tis. €.

Je firma Luxlite Europe s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Luxlite Europe s.r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je Luxlite Europe s.r.o. platiteľom DPH?

Luxlite Europe s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Luxlite Europe s.r.o. sídli?

Luxlite Europe s.r.o. má sídlo na adrese Čajakova 25, Bratislava, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026