Účtovníctvo na kľúč s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35879831
DIČ: 2021823661
IČ DPH: SK2021823661
Igram 199, Igram

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Igram 199, Igram Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 6. 2. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/31100/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod / v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoobchod / v rozsahu voľnej živnosti; - nákup a predaj výpočtovej techniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ivana Maršalková od 31. 12. 2014
    konateľ
  • Mgr. Tomáš Maršalek od 6. 2. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Účtovníctvo na kľúč s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 26,7 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 98,2 tis. €.

98,2 tis. €
Tržby
26,7 tis. €
Zisk
46,6 tis. €
Aktíva
34,0 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 624, 2022 1,0 tis., 2023 10,5 tis., 2024 22,2 tis., 2025 26,7 tis.202162420221,0 tis.202310,5 tis.202422,2 tis.202526,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 72,2 tis., 2022 104,9 tis., 2023 102,5 tis., 2024 95,4 tis., 2025 98,2 tis.202172,2 tis.2022104,9 tis.2023102,5 tis.202495,4 tis.202598,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,2 tis. € 26,7 tis. €
2024 95,4 tis. € 22,2 tis. €
2023 102,5 tis. € 10,5 tis. €
2022 104,9 tis. € 1,0 tis. €
2021 72,2 tis. € 624 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,0 tis. €
  • Záväzky12,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Účtovníctvo na kľúč s.r.o. v konkurze?

Účtovníctvo na kľúč s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Účtovníctvo na kľúč s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Účtovníctvo na kľúč s.r.o. tržby 98,2 tis. €.

Je firma Účtovníctvo na kľúč s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Účtovníctvo na kľúč s.r.o. dosiahla zisk 26,7 tis. €.

Je Účtovníctvo na kľúč s.r.o. platiteľom DPH?

Účtovníctvo na kľúč s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Účtovníctvo na kľúč s.r.o. sídli?

Účtovníctvo na kľúč s.r.o. má sídlo na adrese Igram 199, Igram, 900 84.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026