KONTIS Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35878959
DIČ: 2021791475
IČ DPH: SK2021791475
Prievozská 4D, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 4D, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 18. 3. 2004
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2004
Spisová značka: Sro/31010/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaj konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); - poskytovanie softvéru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jan Pejša od 18. 3. 2004
    konateľspoločník
  • Milan Čáp od 18. 3. 2004
    konateľspoločník
  • Pavel Zídek od 18. 3. 2004
    konateľspoločník
  • Tomáš Hachle od 18. 3. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KONTIS Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 41,4 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 84,7 tis. €.

84,7 tis. €
Tržby
41,4 tis. €
Zisk
128,4 tis. €
Aktíva
109,0 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 2,9 tis., 2023 59,3 tis., 2024 51,4 tis., 2025 41,4 tis.20211,3 tis.20222,9 tis.202359,3 tis.202451,4 tis.202541,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 147,5 tis., 2022 122,8 tis., 2023 177,8 tis., 2024 116,7 tis., 2025 84,7 tis.2021147,5 tis.2022122,8 tis.2023177,8 tis.2024116,7 tis.202584,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 84,7 tis. € 41,4 tis. €
2024 116,7 tis. € 51,4 tis. €
2023 177,8 tis. € 59,3 tis. €
2022 122,8 tis. € 2,9 tis. €
2021 147,5 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie109,0 tis. €
  • Záväzky19,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KONTIS Slovakia, s.r.o. v konkurze?

KONTIS Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KONTIS Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KONTIS Slovakia, s.r.o. tržby 84,7 tis. €.

Je firma KONTIS Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KONTIS Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 41,4 tis. €.

Je KONTIS Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

KONTIS Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KONTIS Slovakia, s.r.o. sídli?

KONTIS Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Prievozská 4D, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026