synlab slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35878151
DIČ: 2021822407
IČ DPH: SK2021822407
Limbova 5, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Limbova 5, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.90
Dátum vzniku: 11. 3. 2004
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2012
Spisová značka: Sro/30922/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kateřina Bílly od 1. 1. 2018
    konateľ
  • Rainar Aamisepp od 16. 12. 2020
    konateľ
  • SYNLAB International GmbH od 7. 9. 2022
    spoločník
  • synlab czech s.r.o. od 7. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť synlab slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 37 % na 715,5 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 17,3 mil. €.

17,3 mil. €
Tržby
715,5 tis. €
Zisk
17,5 mil. €
Celkové výnosy
12,9 mil. €
Aktíva
8,7 mil. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
52,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 99, 2022 99, 2023 1,0 mil., 2024 521,2 tis., 2025 715,5 tis.20219920229920231,0 mil.2024521,2 tis.2025715,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,8 mil., 2022 18,3 mil., 2023 16,2 mil., 2024 16,5 mil., 2025 17,3 mil.202121,8 mil.202218,3 mil.202316,2 mil.202416,5 mil.202517,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,3 mil. € 715,5 tis. €
2024 16,5 mil. € 521,2 tis. €
2023 16,2 mil. € 1,0 mil. €
2022 18,3 mil. € 99 €
2021 21,8 mil. € 99 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok323,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Zásoby457,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky376,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,8 mil. €
  • Finančné účty113,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie89,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Kapitálové fondy623,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie715,5 tis. €
  • Rezervy607,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky261,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie475,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma synlab slovakia s. r. o. v konkurze?

synlab slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma synlab slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala synlab slovakia s. r. o. tržby 17,3 mil. €.

Je firma synlab slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 synlab slovakia s. r. o. dosiahla zisk 715,5 tis. €.

Je synlab slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

synlab slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma synlab slovakia s. r. o. sídli?

synlab slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Limbova 5, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026