ELLIS Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35875658
DIČ: 2021784380
IČ DPH: SK2021784380
Hradská 1D, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradská 1D, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 13.92
Dátum vzniku: 11. 2. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2004
Spisová značka: Sro/30664/B
Predmet podnikania (výber): výroba textílií; organizovanie obchodno-predajných výstav, trhov a prehliadok; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eliška Kučíková od 11. 2. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELLIS Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 37 % na 61,6 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 246,7 tis. €.

246,7 tis. €
Tržby
61,6 tis. €
Zisk
246,7 tis. €
Celkové výnosy
234,7 tis. €
Aktíva
217,8 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
42,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,7 tis., 2022 4,7 tis., 2023 49,2 tis., 2024 45,0 tis., 2025 61,6 tis.202111,7 tis.20224,7 tis.202349,2 tis.202445,0 tis.202561,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,8 tis., 2022 23,0 tis., 2023 175,5 tis., 2024 256,4 tis., 2025 246,7 tis.202131,8 tis.202223,0 tis.2023175,5 tis.2024256,4 tis.2025246,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 246,7 tis. € 61,6 tis. €
2024 256,4 tis. € 45,0 tis. €
2023 175,5 tis. € 49,2 tis. €
2022 23,0 tis. € 4,7 tis. €
2021 31,8 tis. € 11,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,9 tis. €
  • Zásoby36,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,6 tis. €
  • Finančné účty157,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov148,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie61,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELLIS Slovakia, s.r.o. v konkurze?

ELLIS Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELLIS Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELLIS Slovakia, s.r.o. tržby 246,7 tis. €.

Je firma ELLIS Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELLIS Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 61,6 tis. €.

Je ELLIS Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

ELLIS Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELLIS Slovakia, s.r.o. sídli?

ELLIS Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Hradská 1D, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026