INŠTALMONT IN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35874511
DIČ: 2021779386
IČ DPH: SK2021779386
ul. 1. mája 98/30, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. 1. mája 98/30, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 29. 1. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2004
Spisová značka: Sro/30552/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Jurkáček od 29. 1. 2004
    konateľspoločník
  • Ladislav Masopust od 29. 1. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INŠTALMONT IN, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,9 tis. € a tržby jej klesli o 78 % na 27,9 tis. €.

27,9 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
28,2 tis. €
Celkové výnosy
320,3 tis. €
Aktíva
316,3 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
61,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 112,9 tis., 2022 165,6 tis., 2023 49,6 tis., 2024 −110,3 tis., 2025 4,9 tis.2021112,9 tis.2022165,6 tis.202349,6 tis.2024−110,3 tis.20254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 1,4 mil., 2023 803,1 tis., 2024 126,6 tis., 2025 27,9 tis.20211,9 mil.20221,4 mil.2023803,1 tis.2024126,6 tis.202527,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,9 tis. € 4,9 tis. €
2024 126,6 tis. € -110,3 tis. €
2023 803,1 tis. € 49,6 tis. €
2022 1,4 mil. € 165,6 tis. €
2021 1,9 mil. € 112,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,4 tis. €
  • Zásoby77,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,3 tis. €
  • Finančné účty220,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie63 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov304,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INŠTALMONT IN, s.r.o. v konkurze?

INŠTALMONT IN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INŠTALMONT IN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INŠTALMONT IN, s.r.o. tržby 27,9 tis. €.

Je firma INŠTALMONT IN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INŠTALMONT IN, s.r.o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Je INŠTALMONT IN, s.r.o. platiteľom DPH?

INŠTALMONT IN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INŠTALMONT IN, s.r.o. sídli?

INŠTALMONT IN, s.r.o. má sídlo na adrese ul. 1. mája 98/30, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026