NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35874465
DIČ: 2021787471
IČ DPH: SK2021787471
Lazaretská 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lazaretská 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 28. 1. 2004
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2004
Spisová značka: Sro/36226/B
Predmet podnikania: - právne služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Dušan Nitschneider od 26. 5. 2005
    konateľspoločník
  • Mgr. Peter Marciš od 1. 7. 2022
    konateľspoločník
  • Danica Černá od 16. 8. 2023
    prokurista
  • Ján Jaňák od 13. 3. 2025
    prokurista
  • Marek Bugan od 13. 3. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 48 % na 241,1 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 674,7 tis. €.

674,7 tis. €
Tržby
241,1 tis. €
Zisk
674,9 tis. €
Celkové výnosy
601,5 tis. €
Aktíva
253,5 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
58,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 183,1 tis., 2022 113,5 tis., 2023 160,7 tis., 2024 162,9 tis., 2025 241,1 tis.2021183,1 tis.2022113,5 tis.2023160,7 tis.2024162,9 tis.2025241,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 648,8 tis., 2022 574,6 tis., 2023 607,0 tis., 2024 647,4 tis., 2025 674,7 tis.2021648,8 tis.2022574,6 tis.2023607,0 tis.2024647,4 tis.2025674,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 650,5 tis., 2022 578,1 tis., 2023 606,9 tis., 2024 649,0 tis., 2025 674,9 tis.2021650,5 tis.2022578,1 tis.2023606,9 tis.2024649,0 tis.2025674,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 53,1 tis., 2022 35,7 tis., 2023 42,6 tis., 2024 49,6 tis., 2025 65,6 tis.202153,1 tis.202235,7 tis.202342,6 tis.202449,6 tis.202565,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 674,7 tis. € 241,1 tis. €
2024 647,4 tis. € 162,9 tis. €
2023 607,0 tis. € 160,7 tis. €
2022 574,6 tis. € 113,5 tis. €
2021 648,8 tis. € 183,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky386,0 tis. €
  • Finančné účty211,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku670 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie241,1 tis. €
  • Rezervy5,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky342,5 tis. €
  • Bankové úvery39 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. v konkurze?

NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. tržby 674,7 tis. €.

Je firma NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. dosiahla zisk 241,1 tis. €.

Je NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. platiteľom DPH?

NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. sídli?

NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o. má sídlo na adrese Lazaretská 12, Bratislava, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026