clinica orthopedica, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35873272
DIČ: 2021776966
IČ DPH: SK2021776966
Nevädzová 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nevädzová 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.10
Dátum vzniku: 19. 1. 2004
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/30420/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jana Anettová od 24. 9. 2014
    konateľ
  • Ing. Martin Kučera od 24. 7. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Tomáš Jakubík od 19. 1. 2004
    konateľ
  • Habitus, s.r.o. od 24. 11. 2023
    spoločník
  • JUDr. Juraj Anetta od 24. 11. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť clinica orthopedica, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 42,4 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 6,2 mil. €.

6,2 mil. €
Tržby
42,4 tis. €
Zisk
6,2 mil. €
Celkové výnosy
5,4 mil. €
Aktíva
2,9 mil. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
21,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,9 tis., 2022 240,8 tis., 2023 651,4 tis., 2024 620,5 tis., 2025 42,4 tis.202112,9 tis.2022240,8 tis.2023651,4 tis.2024620,5 tis.202542,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 mil., 2022 3,5 mil., 2023 6,0 mil., 2024 6,4 mil., 2025 6,2 mil.20213,4 mil.20223,5 mil.20236,0 mil.20246,4 mil.20256,2 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 3,4 mil., 2022 3,6 mil., 2023 6,0 mil., 2024 6,4 mil., 2025 6,2 mil.20213,4 mil.20223,6 mil.20236,0 mil.20246,4 mil.20256,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 6,7 tis., 2022 138,6 tis., 2023 191,2 tis., 2024 212,8 tis., 2025 101,3 tis.20216,7 tis.2022138,6 tis.2023191,2 tis.2024212,8 tis.2025101,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,2 mil. € 42,4 tis. €
2024 6,4 mil. € 620,5 tis. €
2023 6,0 mil. € 651,4 tis. €
2022 3,5 mil. € 240,8 tis. €
2021 3,4 mil. € 12,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok752,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,0 mil. €
  • Finančné účty1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie278,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy31,0 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie42,4 tis. €
  • Rezervy169,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky49,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €
  • Bankové úvery9,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma clinica orthopedica, s.r.o. v konkurze?

clinica orthopedica, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma clinica orthopedica, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala clinica orthopedica, s.r.o. tržby 6,2 mil. €.

Je firma clinica orthopedica, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 clinica orthopedica, s.r.o. dosiahla zisk 42,4 tis. €.

Je clinica orthopedica, s.r.o. platiteľom DPH?

clinica orthopedica, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma clinica orthopedica, s.r.o. sídli?

clinica orthopedica, s.r.o. má sídlo na adrese Nevädzová 6, Bratislava, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026