Chiesi Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35871105
DIČ: 2021761368
IČ DPH: SK2021761368
Kovová 24, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kovová 24, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 27. 11. 2003
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2004
Spisová značka: Sro/30187/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mag. Claudia Höller od 1. 1. 2021
    konateľ
  • Chiesi Pharmaceuticals GmbH od 26. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Chiesi Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 186,1 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
186,1 tis. €
Zisk
3,4 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
710,8 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
54,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 66,7 tis., 2022 60,7 tis., 2023 88,4 tis., 2024 132,5 tis., 2025 186,1 tis.202166,7 tis.202260,7 tis.202388,4 tis.2024132,5 tis.2025186,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,6 mil., 2023 2,7 mil., 2024 3,0 mil., 2025 3,4 mil.20211,9 mil.20222,6 mil.20232,7 mil.20243,0 mil.20253,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € 186,1 tis. €
2024 3,0 mil. € 132,5 tis. €
2023 2,7 mil. € 88,4 tis. €
2022 2,6 mil. € 60,7 tis. €
2021 1,9 mil. € 66,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok105,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok11,2 tis. €
  • Zásoby300 €
  • Dlhodobé pohľadávky54,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky624,9 tis. €
  • Finančné účty353,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov488,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie186,1 tis. €
  • Rezervy248,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky182,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Chiesi Slovakia s. r. o. v konkurze?

Chiesi Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Chiesi Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Chiesi Slovakia s. r. o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma Chiesi Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Chiesi Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 186,1 tis. €.

Je Chiesi Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Chiesi Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Chiesi Slovakia s. r. o. sídli?

Chiesi Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Kovová 24, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026