Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35870591
DIČ: 2021771873
IČ DPH: SK2021771873
Záhradnícka 21, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradnícka 21, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 26. 11. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2004
Spisová značka: Sro/30143/B
Predmet podnikania (výber): organizovanie školení, kurzov a seminárov; vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radovan Roba od 10. 8. 2026
    konateľ
  • Slovenský cukrovarnícky spolok od 12. 6. 2009
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 52 % na 4,7 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 94,8 tis. €.

94,8 tis. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
95,0 tis. €
Celkové výnosy
86,3 tis. €
Aktíva
69,9 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
71,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,5 tis., 2022 10,6 tis., 2023 −186, 2024 3,1 tis., 2025 4,7 tis.20218,5 tis.202210,6 tis.2023−18620243,1 tis.20254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 71,8 tis., 2022 77,7 tis., 2023 77,7 tis., 2024 89,5 tis., 2025 94,8 tis.202171,8 tis.202277,7 tis.202377,7 tis.202489,5 tis.202594,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 72,1 tis., 2022 77,9 tis., 2023 77,8 tis., 2024 99,2 tis., 2025 95,0 tis.202172,1 tis.202277,9 tis.202377,8 tis.202499,2 tis.202595,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,5 tis., 2022 3,2 tis., 2023 254, 2024 1,1 tis., 2025 96020212,5 tis.20223,2 tis.202325420241,1 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,8 tis. € 4,7 tis. €
2024 89,5 tis. € 3,1 tis. €
2023 77,7 tis. € -186 €
2022 77,7 tis. € 10,6 tis. €
2021 71,8 tis. € 8,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,9 tis. €
  • Finančné účty39,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy5,3 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov52,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,7 tis. €
  • Rezervy3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky906 €
  • Krátkodobé záväzky12,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. v konkurze?

Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. tržby 94,8 tis. €.

Je firma Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. platiteľom DPH?

Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. sídli?

Slovenský cukrovarnícky spolok s.r.o. má sídlo na adrese Záhradnícka 21, Bratislava, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026