Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35870508
DIČ: 2021307233
IČ DPH: SK2021307233
Vlčie Hrdlo 77, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčie Hrdlo 77, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.15
Dátum vzniku: 25. 11. 2003
Základné imanie: 829,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2004
Spisová značka: Sro/30137/B
Predmet podnikania (výber): prenájom strojov a prístrojov; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Michalco od 30. 4. 2025
    konateľ
  • Slovenská plavba a prístavy a.s. od 25. 11. 2003
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 23,0 tis. € a tržby jej klesli o 100 % na 14 €.

14 €
Tržby
23,0 tis. €
Strata
27,6 tis. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 176,3 tis., 2023 474,1 tis., 2024 19,5 tis., 2025 −23,0 tis.20212,5 tis.2022176,3 tis.2023474,1 tis.202419,5 tis.2025−23,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 1,1 mil., 2023 2,4 mil., 2024 89,4 tis., 2025 1420211,8 mil.20221,1 mil.20232,4 mil.202489,4 tis.202514
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14 € -23,0 tis. €
2024 89,4 tis. € 19,5 tis. €
2023 2,4 mil. € 474,1 tis. €
2022 1,1 mil. € 176,3 tis. €
2021 1,8 mil. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky31,8 tis. €
  • Finančné účty1,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie3,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie829,8 tis. €
  • Fondy zo zisku83,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov983,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-23,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. v konkurze?

Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. tržby 14 €.

Je firma Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. vykázala stratu 23,0 tis. €.

Je Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. platiteľom DPH?

Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. sídli?

Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o. má sídlo na adrese Vlčie Hrdlo 77, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026