Korn Ferry (SK) s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35868741
DIČ: 2021757265
IČ DPH: SK2021757265
Tomášikova 64, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 64, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 27. 10. 2003
Základné imanie: 53,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2004
Spisová značka: Sro/29961/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anthony Goodes od 12. 6. 2023
    konateľ
  • Dr. Vilmos Szabó od 6. 7. 2016
    konateľ
  • Jana Kupkovičová od 6. 7. 2016
    konateľ
  • Korn Ferry Investments B.V. od 24. 8. 2023
    spoločník
  • Korn Ferry Management B. V. od 13. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Korn Ferry (SK) s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 24 % na 428,9 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
428,9 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
49,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 358,6 tis., 2023 333,4 tis., 2024 364,4 tis., 2025 345,9 tis., 2026 428,9 tis.2022358,6 tis.2023333,4 tis.2024364,4 tis.2025345,9 tis.2026428,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 1,8 mil., 2023 2,1 mil., 2024 2,6 mil., 2025 2,6 mil., 2026 2,3 mil.20221,8 mil.20232,1 mil.20242,6 mil.20252,6 mil.20262,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 2,6 mil., 2026 2,3 mil.2022–2023–2024–20252,6 mil.20262,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 92,1 tis., 2026 115,0 tis.2022–2023–2024–202592,1 tis.2026115,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 2,3 mil. € 428,9 tis. €
2025 2,6 mil. € 345,9 tis. €
2024 2,6 mil. € 364,4 tis. €
2023 2,1 mil. € 333,4 tis. €
2022 1,8 mil. € 358,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky42,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky309,7 tis. €
  • Finančné účty1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie53,1 tis. €
  • Fondy zo zisku92,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov710,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie428,9 tis. €
  • Rezervy119,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky132,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie224,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Korn Ferry (SK) s.r.o. v konkurze?

Korn Ferry (SK) s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Korn Ferry (SK) s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Korn Ferry (SK) s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma Korn Ferry (SK) s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Korn Ferry (SK) s.r.o. dosiahla zisk 428,9 tis. €.

Je Korn Ferry (SK) s.r.o. platiteľom DPH?

Korn Ferry (SK) s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Korn Ferry (SK) s.r.o. sídli?

Korn Ferry (SK) s.r.o. má sídlo na adrese Tomášikova 64, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026