SILOINVEST Bratislava, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35866047
DIČ: 2021749400
IČ DPH: SK2021749400
Višňová 7/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Višňová 7/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 19. 9. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2004
Spisová značka: Sro/29678/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); zámočníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Klauzer od 19. 9. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SILOINVEST Bratislava, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 68 € a tržby jej narástli o 59 % na 57,1 tis. €.

57,1 tis. €
Tržby
68 €
Strata
67,9 tis. €
Aktíva
26,5 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,1 tis., 2022 12,5 tis., 2023 8,0 tis., 2024 1,8 tis., 2025 −682021−5,1 tis.202212,5 tis.20238,0 tis.20241,8 tis.2025−68
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,0 tis., 2022 109,8 tis., 2023 80,4 tis., 2024 36,0 tis., 2025 57,1 tis.202166,0 tis.2022109,8 tis.202380,4 tis.202436,0 tis.202557,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 57,1 tis. € -68 €
2024 36,0 tis. € 1,8 tis. €
2023 80,4 tis. € 8,0 tis. €
2022 109,8 tis. € 12,5 tis. €
2021 66,0 tis. € -5,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,5 tis. €
  • Záväzky41,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SILOINVEST Bratislava, s.r.o. v konkurze?

SILOINVEST Bratislava, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SILOINVEST Bratislava, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SILOINVEST Bratislava, s.r.o. tržby 57,1 tis. €.

Je firma SILOINVEST Bratislava, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SILOINVEST Bratislava, s.r.o. vykázala stratu 68 €.

Je SILOINVEST Bratislava, s.r.o. platiteľom DPH?

SILOINVEST Bratislava, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SILOINVEST Bratislava, s.r.o. sídli?

SILOINVEST Bratislava, s.r.o. má sídlo na adrese Višňová 7/A, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026